Biz Kimiz?

Nida Yapı Sistemleri, kurumsal ve bireysel ihtiyaç sahipleri için, Vitrum, Fomas ve Nida Yapı markaları altında, başta hareketli cam sistemleri, kış bahçeleri, çok amaçlı özel cam kabinler ve yapı sistemleri olmak üzere daha birçok yapısal ürünün üretimini, satışını ve uygulamasını gerçekleştirmek amacıyla 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Nida Yapı, 1929 yılında marangozluk işleri ve ayna imalatı ile başlayan serüvenini, 1981 yılında Şişecam yetkili bayiliği ve oto camları yetkili bayiliği, 1989 yılında Isıcam fabrikası ve 1992 yılında fabrikasyon ayna üretimi ile devam ettirerek, sektörde uzun yıllar boyunca tecrübe kazanan köklü bir esnaf ve sanatkâr aile kültürünün birikimleri ile oluşturulmuştur.

Nida Yapı, kaliteli ürün – mükemmel hizmet – en uygun fiyat üçgeninde ürün tasarım ve geliştirme faaliyetleri devam etmektedir. Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde tecrübeli kadrosu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yapısal çözümlerde sektörün önde gelen ve tercih edilen markası olmaktır. Sürekli gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayarak, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmayı hedefliyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız, kaliteli üretim süreçlerimiz ve üstün müşteri hizmetleri ile sektörde fark yaratmak istiyoruz. İnsan odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve yaşam alanlarını dönüştürmek için sürekli olarak araştırma, geliştirme ve teknolojik ilerlemeye yatırım yapmayı sürdüreceğiz. Vizyonumuz, sektörde lider bir marka olarak yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konularında öncü olmaktır.

Misyonumuz

Nida Yapı Sistemleri olarak misyonumuz, müşterilerimize kaliteli, yenilikçi ve estetik yapısal çözümler sunmak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve yaşam alanlarını güzelleştirmektir. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak görerek, ürün tasarımı, üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerimizde mükemmelliği hedefliyoruz. Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak, sektörde öncü olmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmak amacıyla çalışıyoruz. Misyonumuz, inovasyon ve sürekli gelişim anlayışıyla sektörde öncü bir rol oynamaktır.