Ne Sunuyoruz?

Yenilikçi ve sürdürülebilir yapı çözümleri sunan bir firma olarak, müşterilerimize geniş bir yelpazede kaliteli hizmetler sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz, uzmanlık alanlarına hakim bilgi ve deneyimleriyle projelerinizde size destek olmak için burada bulunmaktadır. Nida Yapı olarak, çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız. Keşif ve analiz süreçleriyle başlayarak, her aşamada titizlikle çalışarak, projelerinizi en iyi şekilde yönetiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, tüm hizmetlerimizi en yüksek kalitede sunmak için çaba sarf ediyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek ve projelerinizi başarıyla tamamlamak için size destek olmaktan mutluluk duyarız.

KEŞİF VE PROJELENDİRME

Ürünlerimizin kullanılması düşünülen yerlerde incelemeler ve rölöve çalışmaları yapılarak, uygun ürün seçenekleri sunabilmek ve uygulamalar konusunda da detaylar oluşturabilmek için keşif ve projelendirme hizmeti verilmektedir.

ÜRÜN TASARIMI

Gelişen hayat standartları çerçevesinde ortaya çıkan veya yenilenen ihtiyaçlara cevap verebilmek için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mevcut ürünlerimizin geliştirilmesi ve yeni ürün tasarım faaliyetleri sürekli olarak devam etmektedir.

ÜRETİM HİZMETLERİ

Portföyümüzde yer alan ürünlerimizin üretimi veya yeni tasarlanan ve geliştirilen ürünlerimizin ar-ge çalışmaları, kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri kullanılarak müşteri ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla şirketimizin tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

hizmetlerimiz_sayfa

MONTAJ HİZMETLERİ

Şirketimizce üretimi yapılan ya da proje gereklilikleri çerçevesinde dışarıdan temin yoluyla elde edilen ürünlerin proje ve detaylara bağlı kalarak uygulaması, tecrübeli montaj kadromuz tarafından kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

SERVİS HİZMETLERİ

Şirketimizce üretilen ve montaj hizmetleri sağlanan ürünlerimizin satış sonrası hizmetler kapsamında garanti süresi içinde veya garanti süresi bittikten sonra da servis hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tecrübeli servis elemanlarımızca sağlanmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Kapsamlı ve büyük projeler için şirketimizin başarıyla gerçekleştirdiği faaliyetlerinden elde edilen deneyimlerle iş ortaklıkları oluşturmak veya projeye özgü profesyonel ekip çalışmaları sağlamak suretiyle proje yönetimi ve organizasyon hizmeti sunulmaktadır.